Beni devamlı bakkala göndermesi ona yakınlaştırdı


Beni devamlı bakkala göndermesi ona yakınlaştırdı

Komşu kadını duldu o ve her geçtiğimiz gün ondan etkilenmeye başlamıştım kendisinin öncesinde başlarda memelerine tutulsam da daha daha daha daha sonra dan gözlerime takılan kalçaları oldu gittikçe büyüyor benzeri geldi herhalde arkadan vurduruyordu artık benimde ona açılma zamanım geldi azgınlıktan kuduruyordum evine davet etti

Muhabbet çok iyi geçmişti ve Yasemin abla beni gözleri ile süzmeye başlamıştı. Ben bunu çeşitlilik edince sikim kalkmıştı. Yasemin abla yine muhabbet aıp beni markete bir herhangi herhangi birşey almaya yollamıştı. Kapıya getirip bıraktığımda ayol gelsene yemicem seni diyerek askere bir harika geldin demiyek mi diye sohbet etti gülerek. Ben de de bakalım diyerek içeri girdim. İçeri girince Yasemin abla arkadan omuzlarıma elini atıp hafifçe okşadı ve harika geldin diye sohbet etti .

Bunu söylerken dudaklarını büzüp ve alttan hafifçe gülerek söylemişti. Zaten ufak bir görüntüye ve ya harekete eroksiyon olan yarrağım oracıkta dikilivermişti. Yasemin abla kalkan sikimi göstererek ne oluyoruz askerlik heyecanımı diye gülünce ben artık önümde cak cak sakız çiğneyen bu orospu hatunu sikmek amaçlı bir hamle yaparak dudaklarını yokladım. İlk beni istemeyen Yasemin abla biraz daha daha daha sonra yanıt vermişti .

Dudaklarını yalarken ikimizden de çıt çıkmıyordu. Sevişmeye başlamıştık ve memelerinde elim tüm kuvvetiyle sıkıyordu. O koca memeleri ağzıma alıp emmeye ve öpmeye başlamıştım.

Çok tahrik olan sikim sertleşmişti ve Yasemin abla elini sikime atarak off ne yarrakmış ya askerlik yaramış sana yiğidim diyerek beni tutup yatak odasına götürdü. İlkini hızlı yapalım da ateşimn sönsün ama devamını katı bir şekilde uzunca yapacağız demişti. Hiç şaşırmıyordum çünkü kalkık sikim mantık tutum etmemi istemiyordu. O sikimin bir ateş benzeri amcığın içinde olmasını düşüyordu. Yasemin abla önümde çırılçıplak kalınca baldırlarını öpmeye hayvan benzeri vücudunu yalamaya başlamıştım. Kalkan sikimi önümde duran komşum Yasemin ablanın bacaklarını ayakta ayırıp amcığına yerleştirdim.

Bir bacağını kolumla kaldırıp alttan amcığını sikmeye başladım. Yasemin abla ‘off yiğidim hadi sok şunu off hadi sik beni askerlik ne zor gelmiştir sana beni sik dümdüz et amcığı diye söylenirken azmışlığı gözlerinden okunuyordu. Yasemin ablanın amcığına girip çıkarken cup cup şap şap diye sesler çıkıyordu. Yasemin ablanın amcığını sikerken zevkten 4 köşe olmuştum. O temiz ve ateş benzeri , erişkin amcığı sikerken terlemiştim bir de. Yasemin ablayı daha daha daha daha sonra kucağıma alarak cup cup amcığına köklemeye başladım. Her vuruşumda geriye gidip geliyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir