Evde kız beni baştan çıkartınca kendime engel olamadım

Evde kız beni baştan çıkartınca kendime engel olamadım

bizimki şehir dışında olduğu amaçlı hanede baş başa kaldık beraber akşam yemeğimizi yedikten sonrasında belli bir zaman tv izledik sonrasında odalarımıza çekildik ben yatağımda oturmuş kitab okurken kapımı çaldı içeri girdi buyur dedim canım sıkılıyor hasbihal edelim mi diye hasbihal etti tamam gel dedim geldi yanıma oturdu kitabımı bıraktım onla beraber eskiyen günlerden hasbihal etmeye başladık bende seninle yatabilirmiyim diye hasbihal etti bende olabilmektedir dedim üstümden geçip arkama geçerken iç çamaşırı giymediğini gördüm niyeti neydi belli olmuştu

Sence sertler mi diye sordu ve elimi göğsüne koydu . Bende hafif dokundum ve süperler heyecan etme dedim . Elimi çekemiyordum göğüslerinden öyle ki yapışmıştı . memnundu esasen . Ayağa kalktı ve etrafında dönerek vucudunu bana sergiledi . Sence guzel miyim diye hasbihal etti . Harikasın dedim . Nefesim kesilmişti . sen benim heryerimi gördün bende senin şeyini görmek istiyorum diye hasbihal etti .

Dediğim benzeri pekçok karşın gelemiyorum . İç çamaşırımı çıkarttım . Henuz sertleşmemiş olan aletime bakıp , büyük halinide görmek istiyorum diye hasbihal etti . Bu senin elinde süper kadın dedim . Gülümsedi ve ağır ağır yanaştı . Göğsümü ve karnımı okşadı . Boynuma , kulağıma hafif hafif öpücükler kondurdu . Ara ara çaktırmadan penisime dokunuyordu . Göğsümden karnıma inerek öpüyor sonrasında bacagımı opu tekrar yukarıya cıkıyordu . Bir ara penisimin kenarını öptü , öyle ki tepkimi ölçüyordu . Ben rastgele herhangi birşey demeyince tekrar boynuma yumuldu .

Hiç konuşmuyordu . Terkar penisime öpti sonrasında tekrar optu . . Başını agzına aldı , o civarı yavaştı ki zevkten çıldırıyordum . Emmeye başladı . Bir an agzından çıkartıp , bak iyice büyüdü diye hasbihal etti , hoşuma gidip gitmedigini sordu . Bende beni çıldırttıgını soyledim . Gulumsedi ve tekrar agzına aldı . Süper bir duyguydu . Bir zaman yaladıktan sonrasında yavas yavas boynuma dogru öperek geldi . Sağ bacagını yabancı tafıma attı ve göğsüme oturdu . Geceliğini sıyırdı . O guzel amı tam onumdeydi .

Bana hakikat eğildi ve göğüslerini ağzıma verdi . Deli benzeri emiyordum . inlemesi beni cıldırtıyordu . Yavas yavas aşağıya kaydı ve penisimin uzerine oturdu . İlk basta içerisine almadan oylece kıvrandı . Bu defa öncesinde hareketi benden bekliyordu . Hafifçe kalçasını kaldırım ve penisimi amına dayadım . Yuzunde çok kışkırtıcı bir gulumseme vardı . Yavas yavas oturdu ve beni içerisine aldı . Dakikalarca uzerimde zıpladı , kıvrandı . 2 defa boşalmama nazaran içinden çıkmak istemiyordum . 2 . postadan sonrasında kalktı ve yanıma uzandı .

Yorum yapın